KONSULTACJA ZIELARSKA


Diagnoza oraz dobór mieszanki ziół opiera się na bardzo indywidualnym podejściu do pacjenta. Terapeuta przeprowadza diagnozę zgodnie z zasadami medycyny chińskiej, a następnie dobiera najlepsze dla pacjenta zioła, preparaty lub suplementy diety.


W skład KONSULTACJI ZIELARSKIEJ wchodzą poniższe elementy, dobierane w zależności od stanu pacjenta :

  • diagnoza wg medycyny chińskiej (w tym: wywiad, badanie z pulsu, badanie z języka, badanie palpacyjne)
  • podanie ogólnego stanu pacjenta, określenie "klimatu wewnętrznego" w organizmie i wyjaśnienie, co się z tym wiąże
  • sporządzenie indywidualnej mieszanki ziołowej. Mieszanka jest dostępna w gabinecie 1-2 dni po konsultacji. Na życzenie pacjenta sporządzamy recepty ziołowe, które możemy przesłać na podany adres e-mail lub udostępnić w formie papierowej


Koszt mieszanki nie zawiera się w cenie konsultacji ziołowej. Cena mieszanki uzależniona jest od ziół, które wchodzą w jej skład, waha się w granicach 30-130zł.


Jeżeli istnieje odpowiednik mieszanki w postaci gotowego preparatu, wówczas pacjent jest o tym informowany i samodzielnie decyduje o wyborze między mieszanką ziołową a preparatem.
Recepta ziołowa jest sporządzana najczęściej na 7 dni. Po 7 dniach terapii ziołowej powinna odbyć się kolejna wizyta w celu sprawdzenia stanu pacjenta. Mieszanka zawiera duże dawki ziół w celu wywołania określonego efektu, dlatego nie powinno się pić mieszaki przez okres dłuższy niż zalecony przez terapeutę.


Efekty uboczne:
Po terapii mogą wystąpić reakcje organizmu, takie jak senność, zwiększona diureza, rozwolnienie, katar, zwiększony lub zmniejszony apetyt. Są to naturalne zjawiska związane z procesem powrotu organizmu do pierwotnej równowagi, czyli zdrowia.

Kontakt

783 337 601
668 30 68 68

 

kontakt@qi-med.com

 

Napisz do nas

  • Jeśli widzisz ten komunikat to oznacza, że masz wyłączoną obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
    Aby móc wysłać wiadomość musisz włączyć obsługę JavaScript.

* - pola wymagane

Do góry strony Zobacz nasz sklep internetowy!