Referencje pacjentów w gabinecie

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

#13 polipy w macicyAleksandra 2018-04-17 15:11
Do Pani Małgosi i Pana Mariusza trafiłam ze zdiagnozowanymi polipami w macicy, ze wskazaniem na zabieg chirurgiczny.
Przepisana dieta oraz zabiegi spowodowały, że polipy zniknęły całkowicie, endometrium się znacznie zmniejszyło a co za tym
idzie, macica wróciła do normalnych rozmiarów.
Polecam bardzo gorąco i dziękuję za pomoc. Aleksandra
Cytować
#12 OpiniaKrzysztof 2016-02-28 14:37
Do Pani Małgosi uczęszczam już od jakiegoś czasu. Miałem problemy żołądkowe, byłem zestresowany i przemęczony. Pani Małgosia przeprowadziła ze mną bardzo szczegółowy wywiad dotyczący sposobu mojego życia i odżywiania. Poświęciła bardzo dużo uwagi. Zaleciła zmianę diety i przepisała mieszanki ziołowe. Już po pierwszym zabiegu akupunktury poczułem znaczącą poprawę. Dzięki niej między innymi rzuciłem palenie papierosów. Zmiana nawyków żywieniowych, terapia ziołowa i akupunktura sprawiły, że mam więcej energii i nie odczuwam już żadnych dolegliwości. Nie wyobrażam sobie powrotu do starego trybu życia. Oczywiście ważnym elementem jest też własna samo mobilizacja i samodyscyplina ale to akurat przy tak widocznych efektach nie było problemem. Gorąco polecam i dziękuję za okazałą pomoc. Pani Małgosia to profesjonalistka w pełnym tego słowa znaczeniu.
Cytować
#11 Gorąco polecam tego specjalistęMałgorzata 2016-02-28 14:33
Do pani Małgosi trafiłam m.in. z powodu zdiagnozowania u mnie guza mózgu. Już wcześniej byłam z tego powodu dwukrotnie operowana. Pomimo tych operacji guz w dalszym ciągu odrastał i lekarze zalecili mi badania kontrolne i powiedzieli, że jak guz osiągnie już wielkość zagrażającą mojemu życiu to będzie konieczna kolejna operacja. Pani Małgosia przeprowadził ze mną bardzo szczegółowy wywiad i poświęcił bardzo dużo czasu. Oprócz zabiegów zaleciła stosowanie specyfików ziołowych oraz zmianę nawyków żywieniowych. Jej podejście i zaangażowanie zachęciły mnie do kontynuowania leczenia w gabinecie Qi-Med. Jestem właśnie po kontrolnym rezonansie. Guz zmniejszył się o połowę. Nawet lekarze są tym faktem zaskoczeni. Pani Małgosia to naprawdę świetna specjalistka, a stosowane przez nią metody leczenia są skuteczne i ja jestem tego żywym przykładem. Gdybym wcześniej (jeszcze przed pierwszą operacją) trafiła do Pani Małgosi jestem pewna, że nie byłaby ona konieczna.
Cytować
#10 nietrzymanie moczuKrystyna 2016-02-24 15:42
Do gabinetu Qi-med trafiłam z powodu nietrzymania moczu. Mój problem polegał na tym, że nagle odczuwałam wielką potrzebę oddania moczu i musiałam pędzić do toalety. Gdziekolwiek się wybierałam, zawsze najpierw musiałam zorientować się, gdzie znajduje się najbliższa toaleta. Dopiero wtedy czułam się bezpiecznie. Już po pierwszym zabiegu u Pani Małgorzaty odczułam wielką różnicę. Mój stan poprawił się na tyle, że obsesyjne myślenie o toalecie zniknęło, nie czułam już tej naglącej potrzeby. Oczywiście problem nie zniknął całkowicie, ale nie jest już zmorą mojego życia, a z każdym zabiegiem u Pani Małgorzaty czuję się coraz lepiej. Polecam takie zabiegi wszystkim kobietom, które cierpią tak, jak ja kiedyś cierpiałam.
Cytować
#9 OpiniaKarolina 2015-05-01 13:16
Od ponad 10 lat borykałam się z problemem jakim była wysypka na całym ciele w postaci zaognionych, czerwonych plam. Chodziłam od jednego dermatologa do drugiego. Każdy z nich przepisywał mi różnego rodzaju maści, sterydy itd. To wszystko pomagało jednak tylko na chwilę. Sprawa wydawałaby się przegrana, gdyby nie Pan Mariusz Molenda. Po kilku zabiegach akupunktury wysypka zaczęła się wycofywać!!! Jestem bardzo zadowolona! Pan Mariusz to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Po raz pierwszy spotkałam się z tak dokładnie przeprowadzonym wywiadem. Poza akupunkturą otrzymałam fachową poradę na temat właściwego odżywiania, emocji oraz dalszego postępowania. Dodatkowo wyeliminowane zostały problemy, o których nie miałam pojęcia! Pan Mariusz jest profesjonalistą, człowiekiem kompetentnym i cierpliwym. Na pierwszy rzut oka widać, że to co robi to jego pasja. Gorąco polecam!!! :)
Cytować
#8 wypryski skórneAleksandra 2014-09-01 12:51
Witam, od dłuższego czasu chodziłam po lekarzach, dermatologach ze swoim problemem. Miałam wypryski na twarzy, mocne czerwone plamy, które krępowały mnie w kontaktach z ludźmi. Dostawałam różnego rodzaju maści, jedne bardziej żrące inne łagodzące. Nic nie pomagało. Znajomy polecił mi specjalistów Małgorzatę i Mariusza Molendów. Już wszystkiego próbowałam więc stwierdziłam, czemu nie. Poszłam i dostałam fachową poradę na temat sposobu żywienia, emocji, sposobów leczenia. Od tego momentu powoli zaczęłam wcielać w życie rady i zmieniać sposób życia od żywienia poprzez ruch, sposoby myślenia. Pierwszy raz poczułam, że plamy i wypryski się cofają. Polecam serdecznie. Uważam, że kuracja jaką mi zalecili jest zgodna z Naturą i bardzo mi pomogła. Dziękuję.
Cytować
#7 Opinia o lekarzuJerzy 2014-08-19 15:16
Lekarz bardzo rzetelnie przeprowadza wywiad a następnie podejmuj zabiegi i udziela porad w zakresie leczenia ziołami.Bolały mnie stopy były jakby z blachy ,po kilku zabiegach ból ustąpił.zabiegi w tym gabinecie są godne polecenia.
Cytować
#6 opiniaMarek 2014-07-27 19:31
Od dłuższego czasu nie mogłem zginać palcami lewej dłoni, towarzyszył temu sztywny kark. Już po pierwszym zabiegu u Pana Mariusza mogłem kręcić szyją, co bardzo ułatwiło mi prowadzenie samochodu!!Przez zmianę diety polepszyły się moje wyniki, spadł cukier i ciśnieni.Po kolejnym zabiegu lewa dłoń odzyskała swoją mobilność i czuję wyraźną poprawę samopoczucia. Zabiegi w tym gabinecie są godne polecenia i oceniam je bardzo wysoko.
Cytować
#5 OpiniaOlga 2014-07-16 17:55
Witam,do wizyty u Pana Mariusza namówił mnie narzeczony,moim problemem była alergia,bezsenność,kilkudniowe zaparcia oraz nadmierna potliwość.Dodam,że boję się igieł i nie ufam żadnym lekarzom.Do tej pory wszyscy alergolodzy przepisywali mi silne sterydy,po których miałam tylko skutki uboczne,a katar,szczypiące oczy i duszności były coraz większe,do tego ciągłe zmęczenie i zawroty głowy związane z nieprzespanymi nocami.No i oczywiście 1-1,5 tygodniowe zaparcia,mimo różnych stosowanych metod,nic nie pomogło.Pan Mariusz dał mi kilka wskazówek żywieniowych-dziś załatwiam się 2-4 razy dziennie,samopoczucie od razu jest lepsze.Alergii też zaradziliśmy dzięki ziołom,katar się zmniejszył,bóli głowy nie ma,potliwość też jest opanowana.A dzięki zabiegom igłami czuję uspokojenie,które pozwala mi spać w nocy jak suseł.Dodam,że Pan Mariusz jest bardzo spokojnym i cierpliwym człowiekiem,polecam.
Cytować
#4 OpiniaKatarzyna 2014-06-08 20:20
Serdecznie polecam zabiegi Mariusza. Do gabinetu zgłosiłam się z bólem pleców, zwłaszcza po lewej stronie odcinka lędźwiowego. Ból nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Nie mogłam dłużej stać ani leżeć, ani spać. Po kilku wizytach ból ustąpił. Poczułam ogromną ulgę. Zachęcam do skorzystania z usług Mariusza.
Cytować
#3 Qi-med godny polecenia!Dana 2014-05-25 14:39
Na wizytę namówiła mnie koleżanka. I do dziś nie żałuję. Najpierw na wizyty chodziłam ja, potem namówiłam moją mamę. Pan Mariusz to człowiek w pełni zaangażowany w rozwiązanie problemu, z którym się przychodzi. Pełen przeprowadzony wywiad nie pomijający żadnego aspektu naszego życia, okazuje się mieć olbrzymi wpływ na proces leczenia. Połączenie obszernej wiedzy P. Mariusza w dziedzinie medycyny chińskiej, doświadczenie, cierpliwość ,kompleksowe spojrzenie na organizm, wskazówki dotyczące stosowania odpowiedniej diety oraz pozytywne nastawienie jakim potrafi zarazić daje pozytywne rezultaty leczenia. Naprawdę polecam !Dana
Cytować
#2 referencjaAleksandra 2014-03-02 22:21
Zgłosiłam się do Mariusza z bólem kręgosłupa w odcinku szyjnym oraz w prawej ręce. Po kilku zabiegach ("nastawianie" kręgosłupa oraz akupunktura) ból minął. Dziękuję.
Muszę dodać, że każda godzina w gabinecie to godzina relaksu i odprężenia, wyciszenia.
Cytować
#1 OpiniaWojciech 2014-02-24 13:57
Od dwóch lat cierpiałem na nawracające przeziębienia. Za każdym razem kiedy uprawiałem jakiś sport na świeżym powietrzu i spociłem się to na następny dzień miałem objawy osłabienia i brało mnie przeziębienie. Zażywałem różne suplementy, które pomagały na chwilę. Po kilku zabiegach akupunktury w gabinecie Qi-med objawy znacznie zmniejszyły się i czuje wyraźną poprawę. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim cierpiącym.
Cytować

Kontakt

783 337 601
668 30 68 68

 

kontakt@qi-med.com

 

 

Napisz do nas

  • Jeśli widzisz ten komunikat to oznacza, że masz wyłączoną obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
    Aby móc wysłać wiadomość musisz włączyć obsługę JavaScript.

* - pola wymagane

Do góry strony Zobacz nasz sklep internetowy!