Czy leczymy jednostkę chorobową, którą zdiagnozowała u Ciebie medycyna akademicka.

W naszym podejściu terapeutycznym traktujemy każdego pacjenta jako wyjątkową istotę o niepowtarzalnej historii życiowej i unikalnym stanie fizyczno-energetycznym. To oznacza, że nie leczymy jednostek chorobowych według medycyny zachodniej, zajmujemy się konkretnymi osobami w danym czasie i miejscu. Dlatego nie odpowiadamy na pytania, czy zajmujemy się leczeniem danej choroby, syndromu czy zespołu, czy mamy w tym doświadczenie i czy wyleczyliśmy już pacjentów z takimi dolegliwościami. Za każdym razem odpowiedź jest ta sama: nasze podejście do pacjenta jest indywidualne i zajmujemy się człowiekiem, a nie etykietą, którą nadała mu medycyna zachodnia. A efekt terapii zależy od stanu pacjenta, zasobów jego organizmu i gotowości do zmian w stylu życia.

Jeśli koniecznie potrzebujesz odpowiedzi na pytanie, czy akupunktura leczy daną jednostkę chorobową to to zajrzyj tutaj.

Kontakt

Qi-med.com
Rzepakowa 4d/2
40-547 Katowice
NIP 849 146 66 85

kontakt

  Masz pytania? Napisz do nas


  Jak do nas trafić?

  Lokal znajduje się na osiedlu „Nowy Brynów” Ul. Rzepakowa 4 klatka D lokal 2. Osiedla posiada dwa wejścia, do gabinetu szybciej poprowadzi wejście od strony Żabki. Wejście na osiedle wiedzie przez furtkę osiedlową, gdzie znajduje się domofon. Na domofonie należy wybrać klatkę D i nr mieszkania 2 (402 „Dzwonek”) lub zadzwonić na ochronę w razie problemu.

  Przy wjeździe samochodem należy wybrać na domofonie przycisk „ochrona” i poprosić o otwarcie bramy/podniesienie szlabanu (taka sama procedura przy wyjeździe z osiedla). Następnie należy kierować się w stronę parkingu, który znajduje się pod linią wysokiego napięcia, tam znajdują się dwa miejsca parkingowe oznaczone napisem „Qi-med.com parking dla pacjentów”. W pobliżu miejsc parkingowych znajduje się wejście do lokalu – jest usytuowane od strony ogrodu, a nie od strony klatki. Wejście furtką ogrodową w stronę drzwi wejściowych lokalu.

  Po prawej stronie drzwi lokalu jest dzwonek do drzwi, na który należy nacisnąć i czekać aż drzwi się otworzą. Osoby dojeżdżające komunikacją miejską – Lokal znajduje się 400 metrów od Centrum Przesiadkowego Brynów.

  Nasza lokalizacja