Hipnoza dla rozwoju osobistego, czyli Głębia po raz kolejny

Dziękujemy wszystkim uczestnikom dzisiejszego szkolenia Głębia – wejrzyj w siebie, dotknij swojej nieświadomości. Dzięki serii transów odsunęliśmy na drugi plan umysł świadomy i zanurzyliśmy się w głębię swojej nieświadomości, co przyniosło odczucia zarówno na poziomie psychiczno-emocjonalnym, jak i czysto fizycznym. Każdy z nas mógł doświadczyć magii pola grupy: wsparcia energetycznego, mimowolnych ruchów ciała, poczucia harmonii i radości. A my kolejny raz przekonaliśmy się, że każde szkolenie Głębia jest inne – mimo że teoretycznie dotyczą tego samego – bo każdy człowiek jest inny i za każdym razem energia grupy ma swój wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Jak wiedzą ci, którzy nas słuchają, rozwój osobisty jest spiralny i na każdym poziomie tej spirali doświadczamy zamknięcia pewnych etapów życia, ale za chwilę za zakrętem pojawia się kolejny poziom, czyli nowe lekcje i wyzwania. I dla ich realizacji znowu przydatne jest głębokie spojrzenie w siebie.

Szkolenie Głębia to intensywne cztery godziny i można powiedzieć, że jest odpowiednikiem pięciu zabiegów hipnozy i pracy z energią.

I jeszcze kącik ogłoszeniowy: w tym roku prowadzimy jeszcze dwa szkolenia: 26.11 Wstęp do dietetyki energetycznej oraz 3.12 Qigong: meridiany niezwykle i czyszczenie szpiku kostnego. Lista szkoleń i terminy na rok 2023 pojawią się już niebawem.

Kontakt

Qi-med.com
Rzepakowa 4d/2
40-547 Katowice
NIP 849 146 66 85

kontakt

  Masz pytania? Napisz do nas


  Jak do nas trafić?

  Lokal znajduje się na osiedlu „Nowy Brynów” Ul. Rzepakowa 4 klatka D lokal 2. Osiedle posiada dwie bramy, do gabinetu szybciej poprowadzi brama od strony Żabki i tym wejściem prosimy wjeżdżać samochodem. W celu otwarcia bramy prosimy zadzwonić pod numer 506 209 803. Następnie należy kierować się w stronę parkingu, który znajduje się pod linią wysokiego napięcia, tam znajdują się dwa miejsca parkingowe oznaczone napisem „Qi-med.com parking dla pacjentów”. Pozostałe miejsca są prywatne. W pobliżu miejsc parkingowych znajduje się wejście do lokalu – jest usytuowane od strony ogrodu, a nie od strony klatki. Wejście furtką ogrodową w stronę drzwi wejściowych lokalu.

  W przypadku wejście na osiedle przez furtkę osiedlową, gdzie znajduje się domofon. Na domofonie należy wybrać klatkę D i nr mieszkania 2 ( w tym przypadku to 402 „Dzwonek”) lub zadzwonić 506 209 803 .

  Po prawej stronie drzwi lokalu jest dzwonek do drzwi, na który należy nacisnąć i czekać aż drzwi się otworzą. Osoby dojeżdżające komunikacją miejską – Lokal znajduje się 400 metrów od Centrum Przesiadkowego Brynów.

  Nasza lokalizacja