Kontakt

Centrum medycyny integracyjnej Qi-med.com znajduje się w Katowicach na osiedlu Nowy Brynów przy ulicy Rzepakowej 4D. Wejście do lokalu usytuowane jest od strony ogrodu, nie od klatki schodowej.

W pobliżu wejścia do lokalu posiadamy dwa miejsca parkingowe oznaczone napisem „Qi-med.com parking dla pacjentów” – prosimy o parkowanie tylko na tych miejscach. Pozostałe miejsca parkingowe na osiedlu są prywatne i nie wolno z nich korzystać bez zgody właścicieli, nie bierzemy więc odpowiedzialności za ewentualne konsekwencje zaparkowania na cudzym miejscu poza naszymi oznaczonymi lub zaparkowania na terenie osiedla poza naszymi wyznaczonymi miejscami. Na terenie osiedla obowiązuje zakaz parkowania poza miejscami wyznaczonymi, grozi to interwencją straży miejskiej. Prosimy przyjeżdżać na wizytę 5 minut wcześniej, ponieważ może się okazać, że miejsce parkingowe będzie zajęte i trzeba będzie znaleźć inne miejsce do zaparkowania lub poczekać, aż zwolni się nasze miejsce parkingowe.

Prosimy umawiać się w naszym kalendarzu online. Wszystkie wolne terminy dostępne są w kalendarzu online. Jeśli ktoś chciałby wcześniejszy termin to proszę zarejestrować się na stronie, umówić sobie termin pierwszej wizyty  i dodatkowo wysłać nam smsa na poniższe numer z dopiskiem „imię i nazwisko, lista rezerwowa, zakres godzin, które Państwu odpowiadają oraz do którego terapeuty chcą Państwo na wizytę”

W godzinach przyjmowania możemy mieć problem z odbieraniem telefonów. Postaramy się oddzwonić najszybciej jak to będzie możliwe. Jeśli nie chcą Państwo czekać na kontakt to proszę skorzystać z rejestracji online.

Qi-med.com
Rzepakowa 4d/2
40-547 Katowice
NIP 849 146 66 85

kontakt

  Masz pytania? Napisz do nas


  Jak do nas trafić?

  Lokal znajduje się na osiedlu „Nowy Brynów” Ul. Rzepakowa 4 klatka D lokal 2. Osiedle posiada dwie bramy, do gabinetu szybciej poprowadzi brama od strony Żabki i tym wejściem prosimy wjeżdżać samochodem. W celu otwarcia bramy prosimy zadzwonić pod numer 506 209 803. Następnie należy kierować się w stronę parkingu, który znajduje się pod linią wysokiego napięcia, tam znajdują się dwa miejsca parkingowe oznaczone napisem „Qi-med.com parking dla pacjentów”. Pozostałe miejsca są prywatne. W pobliżu miejsc parkingowych znajduje się wejście do lokalu – jest usytuowane od strony ogrodu, a nie od strony klatki. Wejście furtką ogrodową w stronę drzwi wejściowych lokalu.

  W przypadku wejście na osiedle przez furtkę osiedlową, gdzie znajduje się domofon. Na domofonie należy wybrać klatkę D i nr mieszkania 2 ( w tym przypadku to 402 „Dzwonek”) lub zadzwonić 506 209 803 .

  Po prawej stronie drzwi lokalu jest dzwonek do drzwi, na który należy nacisnąć i czekać aż drzwi się otworzą. Osoby dojeżdżające komunikacją miejską – Lokal znajduje się 400 metrów od Centrum Przesiadkowego Brynów.

  Nasza lokalizacja