Notatnik śniadaniowy

Nasi pacjenci i uczestnicy szkoleń wiedzą doskonale, że w swoim podejściu do odżywiania medycyna chińska stawia nie tyle na sam pokarm, co na równowagę Elementu Ziemi, czyli sprawność układu pokarmowego. Kluczowe są tu trzy aspekty: płyny, ciepło i spokój. Zupa będzie więc posiłkiem idealnym, bo zapewnia wszystko prócz spokoju, o który musimy zadbać już we własnym zakresie.

W ostatnich tygodniach to właśnie zupa była podstawą naszych śniadań. Pożywny rosół dla wzmocnienia esencji, jajko odżywiające na wszystkich trzech poziomach energetycznych i rozmaite dodatki w zależności od potrzeb i zachcianek. W końcówce zimy królował rosół i ramen – gęsty i esencjonalny dla wzmocnienia poziomu yuan. A z nadejściem wiosny pojawiły się u nas kwaśne zupy, wzmacniające wibrację Elementu Drewna – bo to właśnie ten Element współgra energetycznie z narodzinami nowego życia.

Kontakt

Qi-med.com
Rzepakowa 4d/2
40-547 Katowice
NIP 849 146 66 85

kontakt

  Masz pytania? Napisz do nas


  Jak do nas trafić?

  Lokal znajduje się na osiedlu „Nowy Brynów” Ul. Rzepakowa 4 klatka D lokal 2. Osiedle posiada dwie bramy, do gabinetu szybciej poprowadzi brama od strony Żabki i tym wejściem prosimy wjeżdżać samochodem. W celu otwarcia bramy prosimy zadzwonić pod numer 506 209 803. Następnie należy kierować się w stronę parkingu, który znajduje się pod linią wysokiego napięcia, tam znajdują się dwa miejsca parkingowe oznaczone napisem „Qi-med.com parking dla pacjentów”. Pozostałe miejsca są prywatne. W pobliżu miejsc parkingowych znajduje się wejście do lokalu – jest usytuowane od strony ogrodu, a nie od strony klatki. Wejście furtką ogrodową w stronę drzwi wejściowych lokalu.

  W przypadku wejście na osiedle przez furtkę osiedlową, gdzie znajduje się domofon. Na domofonie należy wybrać klatkę D i nr mieszkania 2 ( w tym przypadku to 402 „Dzwonek”) lub zadzwonić 506 209 803 .

  Po prawej stronie drzwi lokalu jest dzwonek do drzwi, na który należy nacisnąć i czekać aż drzwi się otworzą. Osoby dojeżdżające komunikacją miejską – Lokal znajduje się 400 metrów od Centrum Przesiadkowego Brynów.

  Nasza lokalizacja