mgr Kornelia Machura

Prowadzę terapię dźwiękiem mis.  Ukończyłam kursy terapii dźwiękiem: w Centrum Terapii Naturalnych Hagalaz oraz u mistrza z wieloletnim doświadczeniem Ryszarda Zdziocha.

W swojej pracy wykorzystuję wibracje mis , które opracował Peter Hess. To najwyższej jakości stop metali, które są wytwarzane w Nepalu.

Misy terapeutyczne emitują wszystkie częstotliwości, które są niezbędne do harmonijnego funkcjonowania organizmu. Terapia dźwiękiem to terapia holistyczna, nie skupia się na objawach, a dociera do ich źródła. Ma za zadanie otwierać zablokowane kanały i udrażniać przepływ życiowej energii. Istotą tej terapii jest rezonans i jego dobroczynny wpływ na organizm. Terapia dźwiękiem normuje ciśnienie, poprawia krążenie, pobudza układ immunologiczny, wspomaga leczenie chorób kręgosłupa, niweluje stres i nerwice, zmniejsza bóle migrenowe i menstruacyjne, likwiduje napięcia karku i pleców, pomaga w kłopotach z zasypianiem, przynosi dobre efekty przy stwardnieniu rozsianym i depresji, podczas rehabilitacji, i wiele innych.