mgr Agnieszka Bierońska

Jestem fizykiem. Choć energię czuję od zawsze, mój umysł wszystko racjonalizował i trzymał mnie z daleka od tego, czego nie da się objąć rozumem. Los postawił na mojej drodze runy, które odmieniły moje życie.

Od tamtej pory nieustannie uczę się i praktykuję, aby dzięki runom pomagać też innym. Każdego dnia widzę efekty działania run u osób, którym pomagam. Jako ludzie zmagamy się z różnymi ograniczeniami i problemami utrudniającymi nam osiągnięcie stanu równowagi. Runy są niezwykle potężnym narzędziem – z ich pomocą doznamy uzdrowienia na wszystkich płaszczyznach naszego życia. Wspierają, chronią, leczą i wskazują właściwą drogę. Pomagają odkryć to, co nieodkryte. 

Coaching energetyczny

Coaching energetyczny to wspomaganie procesów i decyzji życiowych z poziomu podświadomości i autonomicznego układu nerwowego. Jest to rozmowa z własną intuicją przy pomocy pewnego narzędzia

Zobacz więcej

Kontakt

Qi-med.com
Rzepakowa 4d/2
40-547 Katowice
NIP 849 146 66 85

kontakt

  Masz pytania? Napisz do nas


  Jak do nas trafić?

  Lokal znajduje się na osiedlu „Nowy Brynów” Ul. Rzepakowa 4 klatka D lokal 2. Osiedle posiada dwie bramy, do gabinetu szybciej poprowadzi brama od strony Żabki i tym wejściem prosimy wjeżdżać samochodem. W celu otwarcia bramy prosimy zadzwonić pod numer 506 209 803. Następnie należy kierować się w stronę parkingu, który znajduje się pod linią wysokiego napięcia, tam znajdują się dwa miejsca parkingowe oznaczone napisem „Qi-med.com parking dla pacjentów”. Pozostałe miejsca są prywatne. W pobliżu miejsc parkingowych znajduje się wejście do lokalu – jest usytuowane od strony ogrodu, a nie od strony klatki. Wejście furtką ogrodową w stronę drzwi wejściowych lokalu.

  W przypadku wejście na osiedle przez furtkę osiedlową, gdzie znajduje się domofon. Na domofonie należy wybrać klatkę D i nr mieszkania 2 ( w tym przypadku to 402 „Dzwonek”) lub zadzwonić 506 209 803 .

  Po prawej stronie drzwi lokalu jest dzwonek do drzwi, na który należy nacisnąć i czekać aż drzwi się otworzą. Osoby dojeżdżające komunikacją miejską – Lokal znajduje się 400 metrów od Centrum Przesiadkowego Brynów.

  Nasza lokalizacja