Biorezonans

Każda komórka, tkanka i narząd ciała – czy to ludzkiego, czy zwierzęcego – wibruje z określoną częstotliwością. Wibracja ta jest wynikiem przepływu prądu, ponieważ wszystkie procesy w żywym organizmie opierają się na energii elektrycznej. Biorezonans to urządzenie, które analizuje tę energię elektryczną na podstawie skalibrowania, czyli pewnych wgranych wzorców „prawidłowego” i „patologicznego” funkcjonowania komórek, tkanek i narządów.

W przypadku gdy częstotliwość komórki czy grupy komórek (tkanki, narządu) odbiega od owego wzorca, biorezonans wykazuje to odstępstwo jako obciążenie. Takie obciążenie może wskazywać na dwie opcje: albo zaburzenie homeostazy komórki lub grupy komórek, albo obecność patogenu w organizmie, czyli latencję.

Biorezonans diagnozuje i wspomaga eliminowanie obciążenia organizmu. W sposób nieinwazyjny diagnozuje typ patogenów oraz wspiera organizm w walce z patogenami i toksynami, prowadząc do przywrócenia homeostazy i podniesienia odporności.

W przypadku zaburzenia równowagi energetycznej komórki, tkanki czy narządu działanie biorezonansu polega na wzmocnieniu i przywróceniu równowagi poprzez doładowanie elektryczne. W takim przypadku pacjent czuje po zabiegu przypływ energii i lepsze funkcjonowanie organizmu.

Kontakt

Qi-med.com
Rzepakowa 4d/2
40-547 Katowice
NIP 849 146 66 85

kontakt

  Masz pytania? Napisz do nas


  Jak do nas trafić?

  Lokal znajduje się na osiedlu „Nowy Brynów” Ul. Rzepakowa 4 klatka D lokal 2. Osiedle posiada dwie bramy, do gabinetu szybciej poprowadzi brama od strony Żabki i tym wejściem prosimy wjeżdżać samochodem. W celu otwarcia bramy prosimy zadzwonić pod numer 506 209 803. Następnie należy kierować się w stronę parkingu, który znajduje się pod linią wysokiego napięcia, tam znajdują się dwa miejsca parkingowe oznaczone napisem „Qi-med.com parking dla pacjentów”. Pozostałe miejsca są prywatne. W pobliżu miejsc parkingowych znajduje się wejście do lokalu – jest usytuowane od strony ogrodu, a nie od strony klatki. Wejście furtką ogrodową w stronę drzwi wejściowych lokalu.

  W przypadku wejście na osiedle przez furtkę osiedlową, gdzie znajduje się domofon. Na domofonie należy wybrać klatkę D i nr mieszkania 2 ( w tym przypadku to 402 „Dzwonek”) lub zadzwonić 506 209 803 .

  Po prawej stronie drzwi lokalu jest dzwonek do drzwi, na który należy nacisnąć i czekać aż drzwi się otworzą. Osoby dojeżdżające komunikacją miejską – Lokal znajduje się 400 metrów od Centrum Przesiadkowego Brynów.

  Nasza lokalizacja