Coaching energetyczny

Coaching energetyczny

Uzdrawianie pra-energią run

Coaching energetyczny to wspomaganie procesów i decyzji życiowych z poziomu podświadomości i autonomicznego układu nerwowego. Jest to rozmowa z własną intuicją przy pomocy pewnego narzędzia. Ten sposób komunikacji z własnym wnętrzem istniał zawsze i w każdej kulturze, na przykład w Chinach ten system nazywa się I Ching i wykorzystuje trygramy oraz heksagramy, a dla kultury naszych praprzodków naturalne były runy.

Runa wykorzystywana jest tutaj nie jako obiekt sam w sobie, lecz jako narzędzie do łatwiejszej interpretacji tego, co pochodzi z naszej nieświadomości. Bo tak naprawdę każdy z nas zna odpowiedź na wszystkie pytania, wszyscy mamy dostęp do tego poziomu komunikacji z własnym wnętrzem, lecz nie zawsze potrafimy z uczynić z niego użytek, zwłaszcza w momentach rozchwiania emocjonalnego. Warto wtedy skorzystać z pomocy osoby, której taka komunikacja przychodzi z łatwością i która neutralnie odnosi się do naszego stanu emocjonalnego. Dzięki narzędziu interakcja między pytającym i prowadzącym pozbawiona jest stronniczości, gdyż runa jest podpowiedzią – nakreśla możliwą odpowiedź, ale to podświadomość pytającego musi znaleźć gotową receptę na problem.

Jak wygląda wizyta?

 1. Poznanie Pytającego
 2. Odnalezienie runy urodzeniowej
 3. Intuicyjne losowanie 3 run określający ogólny stan Pytającego w scenariuszu: Przeszłość – Teraźniejszość – Możliwa przyszłość

Dalsze punkty wizyty zdeterminowane są przez jej charakter. Jeżeli osoba stawia na zadawanie pytań oraz odczyty runiczne, następują różne rozkłady dające odpowiedzi na zadawane pytania.
Jeżeli osoba potrzebuje konkretnej pomocy lub wsparcia płynącego z run (np. w przypadku problemów ze zdrowiem, walce z nałogami, poprawie sytuacji w związku itd.) następuje dobór oraz wykonanie talizmanu/amuletu runicznego, a także przekazanie informacji jak prawidłowo z tego korzystać.

Kontakt

Qi-med.com
Rzepakowa 4d/2
40-547 Katowice
NIP 849 146 66 85

kontakt

  Masz pytania? Napisz do nas


  Jak do nas trafić?

  Lokal znajduje się na osiedlu „Nowy Brynów” Ul. Rzepakowa 4 klatka D lokal 2. Osiedla posiada dwa wejścia, do gabinetu szybciej poprowadzi wejście od strony Żabki. Wejście na osiedle wiedzie przez furtkę osiedlową, gdzie znajduje się domofon. Na domofonie należy wybrać klatkę D i nr mieszkania 2 (402 „Dzwonek”) lub zadzwonić na ochronę w razie problemu.

  Przy wjeździe samochodem należy wybrać na domofonie przycisk „ochrona” i poprosić o otwarcie bramy/podniesienie szlabanu (taka sama procedura przy wyjeździe z osiedla). Następnie należy kierować się w stronę parkingu, który znajduje się pod linią wysokiego napięcia, tam znajdują się dwa miejsca parkingowe oznaczone napisem „Qi-med.com parking dla pacjentów”. W pobliżu miejsc parkingowych znajduje się wejście do lokalu – jest usytuowane od strony ogrodu, a nie od strony klatki. Wejście furtką ogrodową w stronę drzwi wejściowych lokalu.

  Po prawej stronie drzwi lokalu jest dzwonek do drzwi, na który należy nacisnąć i czekać aż drzwi się otworzą. Osoby dojeżdżające komunikacją miejską – Lokal znajduje się 400 metrów od Centrum Przesiadkowego Brynów.

  Nasza lokalizacja