Hipnoza

Hipnoza to narzędzie służące do pracy na podświadomości – tym aspekcie naszego istnienia, który określamy mianem umysłu nieświadomego, a medycyna chińska nazywa Sercem. Z naszego doświadczenia klinicznego wynika, że nie każdą kwestię da się rozwiązać na poziomie świadomości, czasem należy udać się głębiej i właśnie do tego służy nam hipnoza. Stosujemy ją jako narzędzie w terapii akupunkturą, dając pacjentowi możliwość wglądu we własne wnętrze i samodzielnego odnalezienia źródła nierównowagi.

Wbrew powszechnej opinii hipnoza nie służy do ubezwłasnowolnienia i manipulacji poza świadomością pacjenta, wręcz przeciwnie, osoba poddawana hipnozie odczuwa i odbiera więcej niż w swoim zwykłym stanie. Oprócz informacji ze strony umysłu świadomego – który pozostaje aktywny – otrzymuje również przekaz od nieświadomej części własnego istnienia, skrywającej pokłady niedostępne na co dzień. W hipnozie wszystko dzieje się za zgodą pacjenta i przy udziale jego wolnej woli.

Tak naprawdę codziennie poddawani jesteśmy hipnozie ze strony mediów, instytucji i przemysłu rozrywkowego. Tylko od nas zależy, czy ulegniemy tej hipnozie – czy otworzymy się z zaufaniem na źródło przekazu, czy odetniemy od siebie przekaz z własnej woli. To samo dzieje się w gabinecie, hipnoza daje pacjentowi pewną możliwość, która zostanie przez niego wykorzystana lub nie – decyduje o tym jedynie wolna wola pacjenta.

Kontakt

Qi-med.com
Rzepakowa 4d/2
40-547 Katowice
NIP 849 146 66 85

kontakt

  Masz pytania? Napisz do nas


  Jak do nas trafić?

  Lokal znajduje się na osiedlu „Nowy Brynów” Ul. Rzepakowa 4 klatka D lokal 2. Osiedle posiada dwie bramy, do gabinetu szybciej poprowadzi brama od strony Żabki i tym wejściem prosimy wjeżdżać samochodem. W celu otwarcia bramy prosimy zadzwonić pod numer 506 209 803. Następnie należy kierować się w stronę parkingu, który znajduje się pod linią wysokiego napięcia, tam znajdują się dwa miejsca parkingowe oznaczone napisem „Qi-med.com parking dla pacjentów”. Pozostałe miejsca są prywatne. W pobliżu miejsc parkingowych znajduje się wejście do lokalu – jest usytuowane od strony ogrodu, a nie od strony klatki. Wejście furtką ogrodową w stronę drzwi wejściowych lokalu.

  W przypadku wejście na osiedle przez furtkę osiedlową, gdzie znajduje się domofon. Na domofonie należy wybrać klatkę D i nr mieszkania 2 ( w tym przypadku to 402 „Dzwonek”) lub zadzwonić 506 209 803 .

  Po prawej stronie drzwi lokalu jest dzwonek do drzwi, na który należy nacisnąć i czekać aż drzwi się otworzą. Osoby dojeżdżające komunikacją miejską – Lokal znajduje się 400 metrów od Centrum Przesiadkowego Brynów.

  Nasza lokalizacja